Pochłaniacz pyłu podwójny CLASSIC

Dostępność: Zapytaj o dostępność

129,00 zł
Pochłaniacz pyłu podwójny CLASSIC
Opis produktu
Szczegóły

Pochłaniacz pyłu podwójny idealny w gabinecie kosmetycznym podczas stylizacji paznokci. Unikalny kształt  umożliwia przyjemną pracę. Jest lekki i stabilny.

Obity jest miękką, przyjemną w dotyku skórką ekologiczną odporną na zabrudzenia i łatwą w utrzymaniu czystości.  Bardzo wygodny, wydajny oraz łatwy w obsłudze. Idealny również jako podstawka pod dłoń. Posiada w zestawie trzy worki na pył mocno tkane, dzięki którym pył nie wydostaje się na zewnątrz. Tym samym chroni klienta i kosmetyczkę przed pyłem, który unosi się podczas zabiegu. 

Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Sposób użycia

Urządzenie należy podłączyć pod odpowiednie napięcie. Przed podłączeniem do prądu upewnij się, że urządzenie jest wyłączone – włącznik powinien znajdować się w pozycji 0. Z tyłu pochłaniacza podepnij worek. Przełącz włącznik na pozycję 1, pochłaniacz zacznie działać. Pochłaniacz należy wyłączyć wiatrak odłączeniem wtyczki pochłaniacza z prądu. Używać tylko w suchym miejscu. W pobliżu wentylatora nie należy trzymać wody ani płynów, nie należy również oblewać pochłaniacza, ponieważ nie będzie działać.  Gdy worek jest przepełniony, należy wymienić go na nowy. Silnik wentylatora pyłów powinny być czysty. Należy kontrolować jego stan co tydzień, aby mógł normalnie pracować. Nie należy dotykać wentylatora po uruchomieniu. W pobliżu wentylatora nie należy stawiać żadnych źródeł ciepła. Do czyszczenia należy używać wilgotnej ściereczki.  Jeśli pochłaniacz nie jest używany przez dłuższy czas, należy odłączyć przewód zasilający z gniazda elektrycznego. W przypadku uszkodzenia przewodu zasilającego należy od razy wyłączyć urządzenie i odesłać do serwisu. Urządzenie nie powinno być stosowane przez osoby z zaburzeniami psychicznymi ani przez dzieci. Wymiana filtra: Zaleca się wymianę po każdym przepełnieniu, przy wyłączonym urządzeniu. 

Elementy składowe

- pochłaniacz

- 3 worki na pył

- instrukcja obsługi

- karta gwarancyjna

Parametry techniczne

- wymiary: 29 cm x 29 cm x 13 cm

- napięcie: 220-240 V/50 Hz

- moc: 48 W

- natężenie: 0,2 A

- prędkość obrotowa: 2x2700 RPM

- temp. otoczenia: -25 st. C do 85 st. C 

Recenzje
Napisz własną recenzję
Napisz swoją opinię o Pochłaniacz pyłu podwójny CLASSIC

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij