Koszty dostaw                     

Zamówienia składane w sklepie internetowym www.wszystkodohybryd.pl można odbierać osobiście w magazynie przy ul. Strachowickiej 13c 54-512 Wrocław.

Do zamówień odbieranych osobiście nie doliczamy żadnych kosztów manipulacyjnych.

Ceny dostaw obowiązują wyłącznie na terenie Polski. Dla paczek zagranicznych obowiązuje indywidualna wycena.

Przy wyborze płatności z góry, na przelew czekamy do 48h. Po 48h nieopłacone zamówienie zostanie automatycznie anulowane.

Dla zamówień o wartości powyżej 300 zł i wadze sumarycznej do 30 kg dostawa GRATIS, dotyczny zamówień z przedpłatą (nie dotyczy zamówień za pobraniem).

   

CENY BRUTTO

waga przesyłki

przedpłata, płatność online

pobranie

PACZKOMAT INPOST

0-25 kg

48h

13,90zł

-

PACZKA - ODBIÓR

W PUNKCIE0-30 kg48 h11,90 zł-

PACZKA

 

 48 h 

18,00 zł

24,00 zł

PÓŁPALETA

31-60 kg

 48 h 

130,00 zł

160,00 zł

PALETA

61-100 kg

 48 h 

180,00 zł

200,00 zł

DUŻA GABARYTOWA

powyżej 101 kg

 48 h 

240,00 zł

260,00zł

 

Dostawy za pośrednictwem firm spedycyjnych

Dostawy realizujemy za pomocą renomowanych firm spedycyjnych co gwarantuje terminowość i jakość dostaw. Dodatkowo wszystkie przesyłki są ubezpieczone. 

Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi 24 h.

Uwaga! Jeżeli zamówienie zostało złożone w dniu wolnym od pracy (soboty, niedziele i święta) lub w dniu poprzedzającym dzień wolny od pracy, wówczas realizacja zamówienia przypada na następny dzień roboczy. 

Proszę pamiętać, że kurier nie ma obowiązku wnoszenia towaru powyżej 30 kg (półpalet i palet) na piętro.

Czas dostarczenia paczki przez kuriera (tylko na terenie Polski) wynosi od 24 do 48 godzin w dni robocze (w soboty paczki NIE są doręczane). Doręczanie paczek odbywa się w godzinach 8:00-16:00. Prosimy zwrócić szczególną uwagę na prawidłowe wypełnienie danych adresowych. Osobom pracującym zalecamy podawanie adresu dostawy do firmy, w której pracują.

Dobrze zabezpieczona paczka

Transport to jeden z etapów realizacji zamówienia w sklepie internetowym www.wszystkodohybryd.pl. Mając świadomość, jak długą drogę muszą przebyć nasze paczki, dokładamy wszelkiej staranności, aby zabezpieczyć je przed uszkodzeniami w czasie transportu.

Do pakowania używamy kartonów o właściwej grubości i wytrzymałości. Wszystkie puste przestrzenie zapełniamy odpowiednimi wypełniaczami – worki z powietrzem, folia bąbelkowa, wypełniacze styropianowe. Taki sposób pakowania w 100% gwarantuje bezpieczeństwo zamówionych towarów. Faktura lub paragon przesyłane są na e-maila podanego przy składaniu zamówienia.

Sposoby płatności

Dokonując zakupów w sklepie internetowym www.wszystkodohybryd.pl mają Państwo do dyspozycji następujące formy płatności:

  1. Płatność przy odbiorze – opłata kurierowi przy dostawie paczki
  2. Przelewem za pomocą systemu przelewy24.pl
  3. Przelewem za pomocą tradycyjnego przelewu
  4. Kartą kredytową za pomocą systemu Polcard

Bezpieczeństwo transakcji

Bezpieczeństwo dokonywanych transakcji jest zapewniane poprzez zastosowanie 128-bitowego protokołu SSL.

Gwarancja zwrotu

Gwarantujemy zwrot towarów w ciągu 14 dni od daty zakupu.

USZKODZONE PRZESYŁKI INPOST

Zgodnie z regulaminem InPost w przypadku zaobserwowania uszkodzenia zewnętrznego przesyłki należy natychmiast ponownie umieścić Przesyłkę Paczkomatową w skrytce Paczkomatu, pozostawiając ją do dyspozycji Operatora. Formularz reklamacyjny wysyłany jest na e-mail Odbiorcy, który powinien wypełnić go w ciągu 14 dni i zatwierdzić, co jest równoznaczne ze złożeniem reklamacji. Niewypełnienie formularza w określonym terminie skutkuje odesłaniem Przesyłki Paczkomatowej do Nadawcy (§ 13 ust.5).

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z wchodzącymi w życie nowymi przepisami, od dnia 1 stycznia 2020 roku wystawienie faktury do paragonu będzie możliwe tylko wtedy, gdy na paragonie znajduje się NIP nabywcy (art. 106 b ust. 5 ustawy z dnia 4 lipca 2019 r. o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz innych ustaw – Dz.U. poz.1520).

 

Uprzejmie prosimy, aby przed dokonaniem zakupu:

- zgłosić chęć otrzymania faktury oraz podać numer NIP.

Numer NIP zostanie umieszczony na wystawionej fakturze.

UWAGA! – jeśli kupujący nie poprosi o wystawienie faktury i nie poda numeru NIP, otrzyma od nas paragon za dokonany zakup bez wpisanego numeru NIP.

Wystawienie faktury do takiego paragonu nie będzie później możliwe.

Strona wykorzystuje pliki cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij